Naše vize: Společně ve vzájemné úctě a bezpečném prostředí probouzíme touhu objevovat svět, rozvíjet se a vážit si sami sebe

Namibie

V úterý 17. září si na naši družinku našel čas pan Šotola, který přišel dětem povykládat zážitky ze svého cestování po Namibii. Pustil nám prezentaci s fotkami z cest po celé zemi. Děti tak mohly vidět třeba veliká termitiště i zvířata v národní přírodní rezervaci. Mezi nimi slony, antilopy, paviány, hrochy, prasata bradavičnatá nebo i kozy a osly. Dále nám přiblížil život v africké vesnici. Každodenní práci jejich obyvatel, kontrast vesnice a města, ukázal nám výrobky, které si dovezl. Žáci mohli ochutnat sušené maso z antilopy nebo různé ovoce. Nakonec děti učil i africký jazyk a věřte mi, že český jazyk je oproti němu procházka růžovým sadem 😊. Tímto ještě jednou panu Šotolovi děkujeme a přejeme mu mnoho zážitků z dalších cest.

Krásné dny vám přejí vychovatelky školní družiny